istanbul koltuk döşeme

Alkent 2000 Koltuk Döşeme

             Koltuklarınız eskidi mi, kumaşları deforme mi oldu? Dert etmeyin. Alkent 2000 Koltuk Döşeme eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı haline geri getiriyor. Yüzlerce kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz keşif yapılarak evlerinize kadar teslim edilmektedir.
Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviyesi yapılır kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir. Koltuk döşeme, tamir ve bakım işlerinde birinci sınıf sünger ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Kumaş seçiminde size, kumaş hakkında gerekli tüm bilgiler konusunda uzman personelimiz tarafından verilecektir. Kumaş katalogumuzdan istediğiniz kumaşı seçip tamir veya üretimini yaptırabilirsiniz.


      Alkent 2000 Koltuk Döşeme olarak sektörde 25 yıllık bir tecrübe ye sahibiz. Firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda ileriye dönük olarak teknik destek ve çözüm hizmetlerimizin de kesintisiz devam edeceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
      Uzman ve eğitimli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Alkent 2000 Koltuk Döşeme olarak müşterilerimizi anlayıp, müşterimiz neye ihtiyaç duyuyorsa önce bunu belirliyoruz. Daha sonra müşterilerimizi bilgilendiriyoruz ve müşterimizin isteği doğrultusunda ve kaliteden asla ödün vermeden müşterimizin vermiş olduğu siparişi tamamlıyoruz. Yaptığız her işin arkasındayız ve firmamız bünyesinde yapılan tüm işlemler için 2 yıl garanti veriyoruz ve ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi ücretsiz keşif ve nakliye hizmetimizde mevcuttur.Koltuklarınızla ilgili son kararı vermeden önce bizi aramanızı tavsiye ediyoruz...

Alkent 2000 Koltuk Döşeme Olarak Verdiğimiz Hizmetler
  • Koltuk Döşeme ve Yüz Değişim İşlemleri
  • Koltuk Tamiri ve Bakımı Koltuk Takımı, Berjer, Sandalye, Kanepe, Puf ve Diğer Mobilya grubu imalatları
  • İsteğe bağlı model ve ölçülerde mobilya imalatı
  • Avangart Ve İtalyan Kakım Modelleri Yapılıri
  • Çekyat Makas Değişimi
  • Puf Tamiri ve Üretimi
  • Minder Dikim İşlemleri
  • Antika Koltuk Tamiri , Cila Ve Altın Varak işleri Yapılır,
  • Otel, Hastane, Kafeterya, Ofis koltuk ,Yat , döşeme, tamir ve imalatı,                                                                                               . Özel Sedir Modelleri İtinaile Yapılır.    

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret32232
Whatsapp
Reklam
Ücretsiz Nakliye